Головна » 2013 » Лютий » 22
   22 лютого, до 142 річниці від дня народження Лесі Українки (1871-1913), у Володимир-Волинському історичному музеї відбувся вечір-портрет „Леся Українка – наша геніальна землячка”.
   З 22 лютого у Нововолинському історичному музеї відкрито виставку під назвою „Огню іскра великого повік не вгасає”, яка присвячена 142-ій річниці від дня народження геніальної поетеси, драматурга, перекладача – Лесі Українки.
   28 лютого 2013 року о 16 годині в Домі Митрополита Національного заповідника „Софія Київська” відбудеться презентація книги-альбому „Музей волинської ікони”. Організатори: Державний комітет телебачення і радіомовлення України, Видавничий дім „АДЕФ-Україна”, Волинська обласна держадміністрація, Волинський краєзнавчий музей, Музей волинської ікони.