Головна » 2013 » Лютий » 13
Згідно рішення Міністерства культури України у музеях буде один день на місяць для безкоштовного відвідування їх певними категоріями людей.
   На сайті Міністерства культури України оприлюднено наказ № 43 „Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, які належать  до сфери управління Мінкультури України на пільгових умовах”.
Вечір-зустріч „Біль і тривога. Афганістан” до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (ВІДЕО).
   13 лютого у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбувся вечір-зустріч „Біль і тривога. Афганістан” до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Присутні на зустрічі учні обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою послухали спогади про військовий шлях на території Афганістану запрошених ветеранів Миколи Оніщука та Миколи Пугача.