Головна » 2013 » Лютий » 18
   Ікони, картини, гравюри - це лише маленький перелік історичних цінностей, що їх вивозять з України контрабандисти. Порушників ловлять, розпочинають кримінальні провадження, але охочих підзаробити на культурі не меншає. Адже добре збережена річ на чорному ринку може коштувати сотні тисяч доларів.
   У лютому Волинський краєзнавчий музей  традиційно проводить цикл заходів, приурочених до дня народження Лесі Українки. Зокрема, експонується фотодокументальна виставка «Леся Українка і Волинь» та проводяться екскурсії в навчальних закладах м.Луцька. Крім того:
   До Дня захисника Вітчизни у Музеї ветеранів м.Луцька відбулася зустріч учнів загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 19 з учасником бойових дій, Почесним ветераном України Михайлом Тимофійовичем Єрліним.