Головна » 2013 » Лютий » 18
З контрабанди у музеї влаштовують виставки (ВІДЕО).
   Ікони, картини, гравюри - це лише маленький перелік історичних цінностей, що їх вивозять з України контрабандисти. Порушників ловлять, розпочинають кримінальні провадження, але охочих підзаробити на культурі не меншає. Адже добре збережена річ на чорному ринку може коштувати сотні тисяч доларів.
Волинський краєзнавчий музей проводить заходи, приурочені до дня народження Лесі Українки.
   У лютому Волинський краєзнавчий музей  традиційно проводить цикл заходів, приурочених до дня народження Лесі Українки. Зокрема, експонується фотодокументальна виставка «Леся Українка і Волинь» та проводяться екскурсії в навчальних закладах м.Луцька. Крім того:
Зустріч у музеї ветеранів м. Луцька до Дня захисника Вітчизни.
   До Дня захисника Вітчизни у Музеї ветеранів м.Луцька відбулася зустріч учнів загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 19 з учасником бойових дій, Почесним ветераном України Михайлом Тимофійовичем Єрліним.