Головна » 2013 » Лютий » 19
Нові надходження до Музею волинської ікони.
   Нещодавно до Музею волинської ікони Управлінням Служби безпеки України у Волинській області були передані п'ять ікон кінця ХІХ – початку ХХ ст., які поповнили колекцію пізньої російської ікони у музеї.
   15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 24-та річниця виведення військ із Афганістану. А 19 лютого в Музеї історії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася зустріч студентів юридичного та фізичного факультетів із ветераном афганської війни Ігорем Ковальчуком, приурочена до цих дат.
   Голова обласної організації Національної спілки письменників України Олег Потурай поінформував, що цього року спілка письменників працюватиме над створенням у Луцьку літературного музею.
Працівники райдержадміністрації відвідали Любомльський краєзнавчий музей.
   Днями працівники Любомльської районної державної адміністрації відвідали Любомльський краєзнавчий музей. Зустрічав гостей його директор Олександр Остапюк, син засновника музею Дмитра Остапюка.
Зустріч з вишивальницею Оксаною Пузняк у Волинському краєзнавчому музеї.
   19 лютого у Волинському краєзнавчому музеї на виставці „Обереги милосердя” відбулася зустріч з Оксаною Пузняк. З нею спілкувалися студенти 12 та 14 груп Волинського технікуму Національного університету харчових технологій, які опановують спеціальності кравчині й вишивальниці.