Головна » 2013 » Лютий » 06
Музей волинської ікони відвідав архибіскуп Люблінської митрополії Станіслав Будзік.
   6 лютого Музей волинської ікони у складі поважної делегації відвідав архибіскуп Люблінської митрополії Станіслав Будзік. З великим інтересом оглянувши експозицію музею, він подякував за можливість молитися перед Холмською Чудотворною іконою Богородиці.
   6 лютого у приміщенні виставки-музею цивільного захисту ТУ МНС України у Волинській області відбулось підбиття підсумків та нагородження подарунками кращих художніх робіт з безпеки життєдіяльності, авторами яких стали учні загальноосвітніх закладів Луцька.
Новий Міністр культури України – Леонід Новохатько.
   Відповідний указ № 65/2013 про призначення розміщений на офіційному сайті Президента України. Першим заступником Міністра культури став Тимофій Кохан, який раніше займав посаду заступника. Юрій Богуцький був звільнений з посади першого заступника і призначений Радником Президента України, Керівником Головного управління з питань гуманітарного розвитку Адміністрації Президента України.