Головна » 2013 » Лютий » 6 » У приміщенні виставки-музею цивільного захисту ТУ МНС України у Волинській області нагороджено переможців конкурсу дитячих малюнків (відео).

6 лютого 2013 року в приміщенні виставки-музею цивільного захисту ТУ МНС України у Волинській області відбулось підбиття підсумків та нагородження подарунками кращих художніх робіт з безпеки життєдіяльності, авторами яких стали учні загальноосвітніх закладів Луцька.
Ініціатором даного конкурсу виступило управління освіти Луцької міської ради спільно з відділом цивільного захисту в м.Луцьку та районі, а також за участі обласного навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності.
Діти у своїх роботах зобразили основні правила безпеки життєдіяльності під час святкування Різдвяних та Новорічних свят, при використанні піротехнічних засобів та під час відпочинку на водних об’єктах у зимовий період.
У конкурсі взяли участь понад півсотні учнів віком від 6 до 17 років.
Переможцями конкурсу стали: Анастасія Боса (ЗНЗ №11), Вікторія Венгерська (ЗОШ №23), Маргарита Єрмейчук (ЛНВК №10), Юлія Симонович (ЗОШ №23), Антон Ткачук (ЛНВК №10), Христина Кононенко (ЗОШ №20), Віталія Семенюк (Луцька гімназія №4), Дана Смурова (Луцька гімназія №18), Анжела Чурікова (ЗОШ №20), Діана Бараш (ЗНЗ №11), Ірина Гнітецька (Луцька гімназія №18).
Діти були нагороджені призами і грамотами.
Найкращі роботи поповнять експозицію виставки і будуть слугувати навчальними експонатами з правил безпеки для маленьких відвідувачів.

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 869 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2