Головна » 2013 » Лютий » 15
У Волинському краєзнавчому музеї Зима зустрілася з Весною.
   15 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбувся дитячий ранок „Проводи Зими. Свято Стрітення” із циклу „Чарівні пори року”. Учасники заходу разом із казковими героями Зимою, Весною та Бабусею-казкаркою здійснили цікаву подорож по залах відділу природи, познайомилися із життям рослинного і тваринного світу взимку.
У Ковелі діє Музей воїнів інтернаціоналістів (відео).
   15 молодих ковельчан та жителів Ковельського району віддали найцінніше - своє життя на війні в Афганістані. Біля підніжжя меморіальної стели пам'яті загиблим воїнам-афганцям у Ковелі 15 лютого відслужили панахиду та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання. Чимало цікавих експонатів зібрано в кімнаті-музеї, який віднедавна діє в приміщенні міськрайонної організації Спілки ветеранів Афганістану.