Головна » 2013 » February » 15 » Директора Горохівського історичного музею Ігоря Шешко нагороджено орденом „За заслуги”.
   Директора Горохівського історичного музею Ігоря Євгеновича Шешко як голову Горохівської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), згідно з Указом Президента України № 77/2013 „Про відзначення державними нагородами України”, за значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов'язку, та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав нагороджено орденом „За заслуги” III ступеня.
Категорія: Горохівськи народний історичний музей | Переглядів: 1154 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1