Головна » 2013 » Лютий » 27
Презентація монографії „Інституційні складові українсько-польських гуманітарних взаємин і співробітництва”.
   У Волинському краєзнавчому музеї 27 лютого відбулася презентація наукової монографії Людмили Стрільчук та Віталія Стрільчука „Інституційні складові українсько-польських гуманітарних взаємин і співробітництва”.
Запрошуємо на відкриття виставки „Прихована історія: археологічні дослідження на городищі Володимира-Волинського 2010-2012 років”.
   5 березня 2013 року о 12 годині у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки «Прихована історія: археологічні дослідження на городищі Володимира-Волинського 2010-2012 років» та презентація книги С.Д. Панишко, О.Є. Златогорський «Археологічні дослідження на городищі Володимира-Волинського в 2010-2012 роках».