Головна » 2013 » Лютий » 22 » Презентація книги-альбому „Музей волинської ікони”.
Презентація книги-альбому „Музей волинської ікони”.
28 лютого 2013 року о 16 годині в Домі Митрополита Національного заповідника „Софія Київська” відбудеться презентація книги-альбому „Музей волинської ікони”.
Організатори: Державний комітет телебачення і радіомовлення України, Видавничий дім „АДЕФ-Україна”, Волинська обласна держадміністрація, Волинський краєзнавчий музей, Музей волинської ікони.
Видання знайомить з унікальними волинськими іконами, які складають скарбницю духовної спадщини Волині, є безцінним надбанням українського народу, джерелом світлої радості і духовного удосконалення. Книга видана на високому поліграфічному рівні, містить науково-пізнавальну інформацію про кожен представлений твір. Вступне слово до читачів – Анатолія Силюка, директора Волинського краєзнавчого музею, заслуженого працівника культури України. Розділи альбому присвячені історії формування колекції Музею волинської ікони, Чудотворній Холмській іконі Богородиці, волинському іконопису XVI – XVIII ст., релігійному живопису західноєвропейської традиції XVIII – XIX ст., декоративній різьбі і скульптурі XVII – початку XIX ст. Автори статей: Людмила Міляєва – дійсний член Академії мистецтв України, доктор мистецтвознавства, професор Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури, заслужений діяч мистецтв України, Володимир Александрович – доктор історичних наук, провідний науковий співробітник Інституту українознавства імені І.Крип'якевича НАН України, професор Варшавського університету, Євгенія Ковальчук – кандидат історичних наук, заступник директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею, Тетяна Єлісєєва – завідувач Музею волинської ікони, Світлана Василевська, Ангеліна Вигоднік, Людмила Карпюк – провідні наукові співробітники Музею волинської ікони. Альбом представляє більше 100 пам'яток сакрального мистецтва Волині.
Книга адресується знавцям і поціновувачам українського мистецтва та має на меті доповнити маловідомі сторінки національної культури.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 954 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
0   Спам
1 Олег   (28.02.2013 01:43) [Материал]
Вітаю, дорогі колеги з прекрасним виданням "ПЕРШОГО В УКРАЇНІ МУЗЕЮ ІКОНИ" золотого фонду славного Волинського краю - УКРАЇНИ!!!