Головна » 2016 » January » 22

У Рожищенському краєзнавчому музеї відбувся історичний захід, присвячений Дню Соборності України. На нього завітали учні 9-11 класів ЗОШ № 2 м. Рожище.

21 січня у Волинському краєзнавчому музеї відбувся історична година, присвячена Дню Соборності України.

Волинський краєзнавчий музей проводив круглий стіл на тему: «Проблеми та перспективи волинської археології». Робота круглого столу мала на меті обговорення особливо актуальних питань, що назріли на сьогоднішній день в нашій державі загалом та на Волині зокрема.

Про це депутат заявила 21 січня на засіданні постійної комісії Волинської обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Підведено підсумки огляду музеїв при дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладах Волинської області.