Головна » 2016 » January » 22 » Директор Камінь-Каширського музею Наталія Пась отримала премію за краще історико-краєзнавче дослідження

Директор Камінь-Каширського народного краєзнавчого музею Наталія Олександрівна Пась стала лауреатом Премії Камінь-Каширської районної ради імені Василя Кмецинського 2015 року за краще історико-краєзнавче дослідження рідного краю. Диплом лауреата Н. О. Пась вручив голова районної ради Віктор Сус, під час презентації підготовленого Наталією Олександрівною науково-популярного видання „Косачі і Запруддя”, присвяченого запруддівському періоду в житті видатної української родини Косачів – Тесленків-Приходьків і 145-ій річниці від дня народження Лесі Українки.

Музейні працівники Волині

щиро вітають директора

Камінь-Каширського краєзнавчого музею

Наталію Олександрівну ПАСЬ

із заслуженою нагородою –

Премією імені Василя Кмецинського 2015 року

за краще історико-краєзнавче дослідження,

та зичать міцного здоров’я, творчої наснаги

та нових здобутків на ниві

музейництва та історичного краєзнавства Волині!

Нагадаємо, що Камінь-Каширська районна рада у 2014 році ухвалила рішення про призначення щорічної премії імені Василя Кмецинського за краще історико-краєзнавче дослідження. Лауреатом першої премії стала уродженка села Кримне Камінь-Каширського району, дослідниця народної творчості, фольклорист та етнограф, автор багатьох книг на історичну та етнографічну тематику Олександра Павлівна Кондратович.

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 958 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/6