Головна » 2016 » January » 11

Як Різдво не можна уявити без коляди, так і українців без вишиванки. Саме вона стала символом патріотизму й незнищенності нації, що має тисячолітню культуру. У Нововолинському історичному музеї урочисто відкрили виставку старовинного одягу краян, яку назвали «Узором скрашена життя дорога».

Чудова колекція старих фотографій кінця ХІХ — початку ХХ століття, на яких зображені українські жінки в образах аристократичних європейських леді. Фото опублікував сайт Відкривай Україну. Серед жінок бачимо і відомих українок, зокрема, Олену Пчілку і Лесю Українку.

21 січня 2016 року о 12 год. у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться круглий стіл на тему «Проблеми і перспективи волинської археології». Матеріали доповідей та повідомлень надсилати у друкованому та електронному варіантах до 15 січня.