Головна » 2016 » January » 19

Міністерство культури України продовжує прийом документів на проведення культурно-мистецьких заходів для розгляду Експертною радою Міністерства культури України з відбору культурно-мистецьких проектів для надання державної фінансової підтримки з метою їх включення до Плану роботи Мінкультури на 2016 рік.

У Волинському краєзнавчому музеї визначено переможців Одинадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят».

Фонд культури та інновацій ФУТУРА та компанія "Цифрова країна" представляють Всеукраїнську програму з оцифрування унікальних друкованих видань і рукописів "Сторінки майбутнього".

Долучайтеся!

Що робити, коли в країні, яка воює, ззовні та зсередини намагаються пограбувати музейний фонд?