Головна » 2016 » January » 26

Постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму Волинської обласної ради почала розглядати проект обласного бюджету на 2016 рік. На засіданні 25 січня проаналізували видатки на галузь культури.

У Камінь-Каширському краєзнавчому музеї відбулась презентація нового видання «Косачі і Запруддя», в якому розповідається про запруддівський період у життєписі видатної української родини Косачів – Тесленків-Приходьків. Видання присвячене 145-й річниці від дня народження Лесі Українки.

Урок, присвячений Дню Соборності України, восьмикласники Ківерцівської міської загальноосвітньої школи № 4 провели в районному краєзнавчому музеї.