Головна » 2015 » Березень » 20

Аби вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя задля щасливого майбутнього наступних поколінь, до Рожищенського народного історико-краєзнавчого музею завітали очільники району, міста, ветерани та учні 9-11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 м.Рожище.

Напередодні весняного рівнодення відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок ,,Ой, Весна-красна, що ти нам, Веснонько, принесла?!” із циклу ,,Чарівні пори року”.

22 березня о 15-00 у відділі Волинського краєзнавчого музею – Музеї історії Луцького братства організовується зустріч з українським поетом Юрієм Руфом зі Львова, який познайомить лучан зі своєю творчою позицією, в результаті якої постав новий літературний проект націоналістичної поезії.