Головна » 2015 » Березень » 24

24 березня на базі Волинського краєзнавчого музею, за участі Українського центру розвитку музейної справи, в форматі відкритого круглого столу відбулося обговорення проекту примірних штатних розписів державних та комунальних музеїв, заповідників та закладів музейного типу, в якому взяли участі музейники Волинської та Рівненської областей.

26 березня о 14.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться творчий вечір “Історичні паралелі Володимира Жупанюка”, відомого українського художника, майстерного графіка, аквареліста, живописця-пейзажиста, автора серії іконописних робіт.

Писанку, прадавній символ Великодня, може кожен створити власноруч. Для цього потрібні певні матеріали: писачок, віск, свічка, курячі яйця, барвники і бажання. Працівники Волинського краєзнавчого музею допоможуть Вам опанувати процес створення писанки.

Школа писанкарства діятиме з 30 березня по 6 квітня 2015 року.