Головна » 2015 » Березень » 11

Ім'я Олександра Цинкаловського (1898-1983) – історика-архівіста, археолога і етнографа, повертається до України: відбуваються наукові конференції, написані книги про нього. Чимало для цієї справи робить племінниця вченого Наталія Назарівна Грабарчук-Цинкаловська. Днями у Володимир-Волинському історичному музеї відбулася її зустріч з слухачами університету третього віку.

Волинський краєзнавчий музей, Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки та Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України 28 травня 2015 року проводять наукову історико-краєзнавчу конференцію „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Бібліотеки – осередки культури, освіти, науки: шлях довжиною у 75 років”, присвячену 75-річчю від дня заснування Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки.