Головна » 2015 » March » 11 » Запрошують до участі у конференції, присвяченій 75-річчю Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки

Управління культури Волинської обласної державної адміністрації

Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека

імені Олени Пчілки

Волинський краєзнавчий музей

Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України

28 травня 2015 року Волинська ДОУНБ імені Олени Пчілки проводить наукову історико-краєзнавчу конференцію „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Бібліотеки – осередки культури, освіти, науки: шлях довжиною у 75 років”, присвячену 75-річчю від дня заснування Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.

Пропонуються такі напрямки роботи конференції:

• Участь бібліотек у національно-культурному відродженні: історія, досягнення та проблеми.
  • Вплив суспільних процесів на сучасний стан формування фондів бібліотек.
  • Роль особистостей в розвитку бібліотечної справи.
  • Сторінки історії Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.
  • Трансформація місії бібліотечних установ у напрямку перетворення в центри місцевих громад.
  • Розвиток матеріальної бази бібліотек області.
  • Взаємодія бібліотек з засобами масової інформації.
  • Місце бібліотек в реалізації міжнародних проектів розвитку галузі.
  • Збагачення іміджу бібліотечної галузі краю.
  • Проблеми збереження бібліотечної галузі в зв’язку з майбутньою адміністративною реформою органів влади і місцевого самоврядування.
  •  Роль бібліотечних асоціацій у збереженні та розвитку бібліотечної галузі.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі конференції

Планується видати збірник матеріалів конференції. Матеріали приймаються до 25 квітня 2015 року із урахуванням наступних вимог:

1. Обсяг роботи 6-10 сторінок тексту, набрано в редакторі Word (шрифт Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал 1,5. Поля: зліва – 2,5 см, справа – 2 см, зверху – 2 см, знизу – 2 см. Оформлення списку літератури та джерел – 12 кегль, інтервал – 1).
  2. Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад [1, 12] відповідно до списку використаних джерел та літератури (Джерела та література), що розміщується за абеткою наприкінці тексту.
  3.  Ілюстрації в електронному варіанті в форматі TIF (300 dpi) або JPEG з підписами до них.
  4. Роботи подаються у друкованому вигляді з копією на цифровому носії та електронною поштою (адреса бібліотеки: [email protected].
  5. Роздрукований паперовий варіант доповідей повинен бути підписаний автором з правого боку. Відомості про автора подаються на окремому аркуші (домашня адреса, індекс міста, телефон, місце роботи або навчання, вчене звання, науковий ступінь, посада).

Автори відповідають за повноту висвітлення досліджуваних питань, системність викладу, достовірність наведених  фактів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо. Статті друкуються в авторській редакції.

Оргкомітет залишає за собою право на відбір матеріалів для друкування згідно запропонованої теми.

Повідомлення про включення матеріалів до програми конференції, її конкретні терміни, запрошення на конференцію кожному автору буде надіслано додатково.

Матеріали доповідей прохання надсилати не пізніше вказаного терміну за адресою:

43025 м. Луцьк, вул. Шопена, 11, Волинська ДОУНБ імені Олени Пчілки.

Оргкомітет конференції

Телефон для довідок: (0332)72-48-46. Тел./факс: (0332) 72-48-46.

E-mail: [email protected]

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 682 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0