Головна » 2015 » Березень » 06

Першу персональну виставку під назвою „То все вона жіноча доля…” 24-річної Тетяни Терешко нововолинці від сьогодні можуть переглянути в історичному музеї міста Нововолинська.

У Маневицькому краєзнавчому музеї відбулася презентація книги Андрія Бондарчука «Юхим Ярощук: людина, громадянин, державний діяч». У ній - спогади сучасників про Юхима Арсентійовича Ярощука, депутата Верховної Ради УРСР V-VIII скликань, голову Волинського облвиконкому в 1956-1972-х роках.

5 березня у меморіальній експозиції «Шевченківська світлиця Миколи Куделі», що є сектором Волинського краєзнавчого музею, відбулась історична година «Обніміться ж, брати мої…» з циклу заходів «Тарас Шевченко і сучасність», присвячених 201-ій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка та пам’яті Героїв Небесної Сотні.