Головна » 2015 » Березень » 25

Закладки, листівки, календарики, буклети, магніти, чашки, футболки, фантастичної якості набори листівок з досконалою концепцією, каталоги виставок, збірники наукових праць, інструкції з виготовлення писанок, фірмові музейні папки і навіть пакети з логотипом – всім цим мене вчора здивував і вразив Волинський краєзнавчий музей та його відділи. Це власна музейна сувенірка, навантажений якою може вийти з музею кожен охочий і турист!

Від волинян, шанувальників творчості Лесі Українки, Колодяжненський літеретурно-меморіальний музей Лесі Українки одержав 68 книгу «Лісова пісня» це: Леся Українка. Лісова пісня: Драма-феєрія в трьох діях. – Ілюстрації І.С.Їжакевича. – Харків: Держлітвидав України, 1937. – 135+12 с.