Головна » 2015 » Березень » 25 » Музейна сувенірка з Волині
17:21
Музейна сувенірка з Волині
Музейна сувенірка з Волині

   Закладки, листівки, календарики, буклети, магніти, чашки, футболки, фантастичної якості набори листівок з досконалою концепцією, каталоги виставок, збірники наукових праць, інструкції з виготовлення писанок, фірмові музейні папки і навіть пакети з логотипом – всім цим мене вчора здивував і вразив Волинський краєзнавчий музей та його відділи. Це власна музейна сувенірка, навантажений якою може вийти з музею кожен охочий і турист!

   Я вже не буду вас дратувати фото магнітів та туристичних брошур з Пересопниці, Любомля та інших музейних РАЙОННИХ центрів з Волинсько-Рівненського осередку (в моїй голові це контрастує з однією сирітською виставленою брошурою, виданою до мого народження), бо переглядаючи це, я вкотре переконуюсь, що хто хоче мати результат – не шукає причин для відмови, а наполегливо працює.

   Знаєте, друзі, піднятий вгору від пихи ніс дуже часто пропускає повз увагу неймовірні речі, що відбуваються не в Києві. А потім виявляється, що поки ми щось думаємо, плануємо, зважуємось – десь за 400 км цим вже користуються.

Леся Гасиджак,

кандидат історичних наук, працівник ГО "Український центр розвитку музейної справи": редактор інтернет-порталу "Музейний простір України", начальник Інформаційно-аналітичного відділу центру розвитку музейної справи

Джерело: Музейний простір

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 450 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/10
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]