Головна » 2015 » Березень » 18

У фойє сесійної зали Волинської обласної ради відбулося відкриття виставки живопису заслуженого художника України Леоніда Литвина. Перед присутніми виступили Валерій Дмитрук – начальник управління культури облдержадміністрації, Зоя Навроцька – заслужений працівник культури України, завідувач Художнього музею у місті Луцьку.

Український центр розвитку музейної справи та Волинський краєзнавчий музей запрошують взяти участь у фаховому обговорені проекту примірних штатних розписів державних та комунальних музеїв, заповідників та закладів музейного типу. Обговорення відбудеться 24 березня  2015 року на базі Волинського краєзнавчого музею.

На базі експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен у неділю, 22 березня буде відтворено давнє обрядодійство - «Весна іде – мир несе!».