Головна » 2015 » Березень » 09

У конференц-залі Маневицького краєзнавчого музею відбулася презентація книжкової виставки з фондів музею «Віночок поліських поезій», на якій представлені поетичні збірки місцевих поетів, а також книги Андрія Івановича Бондарчука, які він як автор подарував музею.

Нещодавно у Музеї історії Луцького братства відбувся захід, присвячений 144-ій річниці від дня народження Лесі Українки, на який було запрошено студентів першого курсу історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

9 березня український народ вшановує пам’ять геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Поета, який став для українців символом нації, її духовним батьком. Напередодні 201-ої річниці народження цієї геніальної постаті у Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового відбулась тематична година «Дозволь, Кобзарю, струн душі торкнутись, життя твого перегорнути сторінки».