Головна » 2015 » March » 24 » Волинський краєзнавчий музей запрошує на заняття до школи писанкарства
Волинський краєзнавчий музей запрошує на заняття до школи писанкарства

Писанку, прадавній символ Великодня, може кожен створити власноруч. Для цього потрібні певні матеріали: писачок, віск, свічка, курячі яйця, барвники і бажання.

Працівники Волинського краєзнавчого музею допоможуть Вам опанувати процес створення писанки. Новачків, які вперше візьмуть до рук писачок, навчать усіх етапів традиційного воскового розпису.

До уваги тих, хто володіє цим видом народного мистецтва, пропонуємо ознайомитися з писанками волинських майстрів, підібрати орнамент і разом створити традиційну писанку.

Запрошуємо на заняття до школи писанкарства школярів, студентів, дорослих.

Заняття проводяться для сімей та груп до 15 чоловік за попереднім записом: тел. 24-23-58, 24-75-82 (м. Луцьк, вул. Шопена, 20, Відділ етнографії).

Школа писанкарства діятиме з 30 березня по 6 квітня 2015 року.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 641 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3