Головна » 2015 » Березень » 20 » На зустріч з поезією часу Визвольної війни України за Свободу та Незалежність запрошують в Музей історії Луцького братства
13:59
На зустріч з поезією часу Визвольної війни України за Свободу та Незалежність запрошують в Музей історії Луцького братства
На зустріч з поезією часу Визвольної війни України за Свободу та Незалежність запрошують в Музей історії Луцького братства

         «Україна гостро потребує осмисленої українізації!»

          «Розбурхати Дух одвічної стихії, який дрімає

         в душі кожного українця – основна мета моєї праці»

                           – Юрій Руф, координатор літературно-дискусійного

                           проекту націоналістичної поезії «Дух нації»

   22 березня о 15-00 у відділі Волинського краєзнавчого музею – Музеї історії Луцького братства організовується зустріч з українським поетом Юрієм Руфом зі Львова, який познайомить лучан зі своєю творчою позицією, в результаті якої постав новий літературний проект націоналістичної поезії.

   Презентуватимуться збірки найактуальніших поетичних творів, зокрема, книги – «Час революції» (Львів, 2014) та «Відлуння свинцевих громовиць» (Львів, 2015). Остаття вийшла у співпраці з однодумцями п. Юрія по перу – їх молодий потужний голос став пророчим лейтмотивом до Революції Гідності. Придбати цю книгу можна буде під час зустрічі.

Довідково. «Відлуння свинцевих громовиць» – збірка націоналістичної поезії, створеної у період бойових дій на Східному фронті. Автори спостерігали за перебігом постреволюційних подій і через призму власних переживань та оцінок ситуації відобразили тінь Визвольної Війни за Свободу та Незалежність, яка темною хмарою вкрила нашу Батьківщину. Юнгерівські «Сталеві грози» минулого тисячоліття стали сучасними реаліями кривавої учти на Донбасі – ціни, яку вимагає її величність Свобода від синів та доньок нашого Краю. Свинцеві громовиці сягають луною зі Сходу на Захід, пробуджуючи ДУХ НАЦIЇ!

   Тексти, які увійшли до збірки – відповідь на тотальну русифікацію нашої Батьківщини. Основна думка, яку автори намагаються донести до читача: необхідно цінувати Власну мову та культуру, не шукати «пророків в чужій державі», покладатись лише на Власні сили та підтримку співвітчизників, розвиватись духовно та професійно – лише така стратегія дозволить побудувати справді українську Україну.

    Зустріч відбуватиметься в рамках культурно-просвітницького проекту «Музей – громаді», який діє на базі музейного відділу з минулого року. Організована за сприяння Любомира Більо.

Адреса:

Луцьк, вул. Йова Кондзелевича 5, р-н Старого Міста

Телефони для довідок:

72-33-71, 068-109-42-50 (Олена)

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 539 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]