Головна » 2015 » March » 20 » В обласному музеї діти зустріли Весну
В обласному музеї діти зустріли Весну

Напередодні весняного рівнодення відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок „Ой, Весна-красна, що ти нам, Веснонько, принесла?!” із циклу „Чарівні пори року”.

Мета цих оригінальних екскурсій ознайомлення наймолодших відвідувачів музею – вихованців дитячих садків та учнів молодших класів шкіл міста Луцька із весняними явищами у природі Волині.

У неповторний світ природи рідного краю юних екологів ведуть нетрадиційні екскурсоводи – Бабуся-казкарка, Весна і Лісовик. Діти слухають захопливі розповіді про волинські первоцвіти, вчаться розрізняти птахів за їх співом, слідкують за пробудженням дерев, слухають легенди, казки, вірші, що оспівують красу рідної природи.

У доступній формі працівники музею знайомлять малят із екологічними операціями, які проводяться у Волинській області – „Птахи прилетіли”, „Зелена хвиля подвір’я”, „Первоцвіти”, „Сезон тиші у лісах”. Діти у ході екскурсії озброюються знаннями про правила поведінки в природі у весняний період.

Найбільше подобаються юним відвідувачам музею традиційні українські народні весняні забави, яких їх навчають казкові герої: Весна водить хоровод „Подоляночку” із дівчатками, Лісовик бавиться у гру „Зайчик (хрещик)” із хлопчиками.

Першими гостями Весни у музеї стали вихованці дитячих садочків №16 і №17 міста Луцька.

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею впродовж календарної весни запрошує усіх бажаючих на екскурсію-казку „Ой, Весна-красна, що ти нам, Веснонько, принесла?!”

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 846 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3