Головна » 2013 » Березень » 27
   Волинські телевізійники мають унікальну колекцію раритетних радіоприймачів. Понад півсотні різноманітних радіоприймачів, більшість з яких вважають раритетними, зібрали працівники Волинської обласної державної телерадіокомпанії. У 2010 році вони відкрили музей.
   Музей-садибу Лесі Українки планує відвідати глава Української греко-католицької церкви під час свого візиту до Ковеля. Патріарху відомо, що брат Лесі Українки Микола Косач був прихожанином греко-католицької церкви. Про це є документальні свідчення, які зберігаються в Канаді.
Відбудеться регіональний навчально-вишкільний семінар шаблевого бою „Береженого Бог береже, а козака шабля”.
   За сприяння „Школи козацького гарту”, що діє при Рокинівському музеї історії сільського господарства Волині-скансені, 30-31 березня 2013 року на базі Волинського обласного ліцею з підвищеною військово-фізичною підготовкою відбудеться регіональний навчально-вишкільний семінар шаблевого бою „Береженого Бог береже, а козака шабля”.