Головна » 2013 » Березень » 22
   У Луцьку відкрили музейну кімнату, присвячену генерал-майору спецпідрозділу „Альфа” Віктору Карпухіну. Відкриття відбулося 22 березня у приміщенні Відділення міжнародної асоціації ветеранів підрозділу антитерору „Альфа” у Волинській області на вулиці Ківерцівській, 14.
   22 березня у Музеї етнографії Волині і Полісся Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся урочистий захід для дітей «Казки в музеї…», організований студентами ІV курсу спеціальності «Музейна справа та охорона пам’яток історії та культури» в межах навчального курсу «Музейна педагогіка».
День води у Волинському краєзнавчому музеї.
   22 березня у відділі природи Волинського краєзнавчого музею була проведена екологічна година, присвячена Всесвітньому дню води.