Головна » 2013 » Березень » 05
Графіка українських художників за мотивами творчості Т.Г.Шевченка із фондів Волинського краєзнавчого музею (ВІДЕО).
   5 березня у Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки „Графіка українських художників за мотивами творчості Т. Г. Шевченка із фондів ВКМ”. На виставці представлено твори відомих мистців ХХ століття: В.Касіяна, М.Дерегус, О.Данченка, В.Лапати, Г.Якутовича, І.Філонова, А.Зубка – імена яких нині вписано золотими літерами в історію українського мистецтва.
Відкрито виставку „Прихована історія: археологічні дослідження на городищі Володимира-Волинського 2010-2012 років”.
   5 березня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки «Прихована історія: археологічні дослідження на городищі Володимира-Волинського 2010-2012 років» та презентація книги С.Д.Панишко, О.Є.Златогорський «Археологічні дослідження на городищі Володимира-Волинського в 2010-2012 роках».