Головна » 2013 » Березень » 29
Запрошують на виставку, присвячену українському фольклористу, етнографу, краєзнавцю, заслуженому працівнику культури України О.Ф.Ошуркевичу.
   З 1 квітня 2013 року у Волинському краєзнавчому музеї експонується фотовиставка „Дорогою життя Олекси Ошуркевича” – присвячена 80-річчю від дня народження відомого українського фольклориста, етнографа, краєзнавця, заслуженого працівника культури України О.Ф.Ошуркевича. 2 квітня о 12-й годині відбудеться презентація виставки.
   Всеукраїнська благодійна організація „Фонд Порошенка” та Інститут археології Польської академії наук домовилися про проведення археологічних досліджень на території Замкової гори в польському місті Холм, де розташований Собор Різдва Пресвятої Богородиці, з метою пошуку останків короля Данила Галицького.