Головна » 2013 » Березень » 25
У Волинській облдержадміністрації розглянули запит щодо створення музею „Луцька Голгофа”.
   В ході 17 сесії Волинської облради депутат Вячеслав Рубльов озвучував запит щодо створення музею „Луцька Голгофа”. У відповідь на нього в ОДА повідомляють про те, що рішенням Волинської обласної ради від 13.05.11 № 4/40 виділено приміщення для організації музею «Жертв тоталітарних режимів» по вул.Кафедральній,12 в місті Луцьку, яке знаходиться у користуванні Волинського технікуму Національного університету харчових технологій.
   Володимир-Волинський історичний музей запрошено до участі в науковому проекті „Вогнепальна зброя 14 – початку 16 століть на території України”. Науково-дослідний проект такого типу вперше здійснюється на території Європи (окрім Польщі) та є надзвичайно цікавим та перспективним, оскільки дає можливість простежити появу та еволюцію вогнепальної зброї на початковому етапі її використання, шляхи її поступлення в Україну, спільні та відмінні риси у застосуванні та виготовленні.