Головна » 2013 » Березень » 19
Відкрився „Електронний архів Визвольного руху” (ВІДЕО).
   Тепер в Інтернеті – 10 тисяч раніше не доступних документів про історію ОУН та УПА. Проект «Електронний архів визвольного руху» представили Львівський національний університет імені Івана Франка та Центр досліджень визвольного руху. Описані електронні копії систематизовані тематично та хронологічно, а сам Е-архів постійно поповнюватиметься. Він стане корисним і для працівників музеїв.
Виставка робіт Леоніда Неймарка (ВІДЕО).
   19 березня, до 85-річчя від дня народження Леоніда Едуардовича Неймарка (1928-1994), у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки „Графіка, акварельний живопис” (з фондів Волинського краєзнавчого музею, архіву родини художника та приватних збірок). На виставці вперше представлено творчий доробок: живописні та акварельні роботи, графіку та матеріали з особистого архіву художника.