Головна » 2013 » Березень » 10
Шевченківська академія у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського.
   10 березня у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбулась Шевченківська академія „Тебе славна Україна повік не забуде”, приурочена 199-й річниці від дня народження і 152-им роковинам з дня смерті Великого Кобзаря.
Польські журналісти про виставку «Прихована історія: археологічні дослідження на городищі Володимира-Волинського 2010-2012 років».
   Польське телебачення «Солідарність-Люблін» розмістило в інтернеті власні матеріали про виставку «Прихована історія: археологічні дослідження на городищі Володимира-Волинського 2010-2012 років». Розміщуємо їх на нашому сайті для ознайомлення широкого загалу.