Головна » 2015 » March » 3 » Запрошують на Всеукраїнський фестиваль писанок
Запрошують на Всеукраїнський фестиваль писанок

У рамках проекту «Folk Ukraine» упродовж 9-19 квітня у м. Києві проходитиме IV «Всеукраїнський фестиваль писанок – 2015». Цьогоріч тематикою фестивалю став образ Богині-Берегині – богині добра і захисту людини.

Метою заходу є розвиток і поширення українського писанкарства, як художнього явища і культурного феномену, виховання у дітей поваги до національної культури та історії нашого народу.

Програма «Фестивалю писанок – 2015»:

• Конкурс «Народна писанка» із символами Берегинь у номінаціях «Традиційна» і «Сучасна» (роботи приймаються до 1 квітня).
  • Конкурс «Регіональна писанка» (роботи приймаються до 1 квітня).
  • Виставка авторських робіт «Писанка від майстра» (роботи приймаються до 1 квітня).
  • Конкурс «Великодня паска» (роботи приймаються з 6 до 9 квітня).
  • Конкурс малюнку «Свято Великодня» (роботи приймаються до 30 березня).

Оргкомітет фестивалю надає регіону:

• писанку із скловолокна на металевій підставці висотою 1,5 м для її розпису згідно із особливостями символіки регіону, дотримуючись загальної тематики фестивалю (конкурс «Регіональна писанка»);
  • виставкове місце (розмір: 2×1,5 м) для розміщення конкурсних робіт (200-300 шт.) (конкурс «Народна писанка» із символами Берегинь).

Учасники фестивалю повинні підготувати колекцію писанок (200-300 шт.) із символами Берегинь, притаманних регіону. Готові роботи надсилати до 1 квітня 2015 року за адресою: відділення «Нової пошти» № 73, отримувач – Волошина Ольга (050-202-84-83), Яткевич Юлія (097-140-78-32), або особисто доставити за адресою: м. Київ, Георгіївський провулок, 9.

Переможці будуть нагородженні цінними подарунками та дипломами.

Для більш детальної інформації звертайтеся за тел.: 097-140-78-32, (044) 278-44-83 – Яткевич Юлія; або на e-mail: [email protected]; веб-сайт: https://pysanka.folkukraine.com

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 801 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0