Головна » 2015 » March » 15 » Запрошуємо на віртуальну подорож Волинським музеєм українського війська!
Запрошуємо на віртуальну подорож Волинським музеєм українського війська!

В Інтернеті з’явилася і віртуальна екскурсія у Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки. Заходьте подивитися, не пошкодуєте! І дітей із собою приводьте, особливо маленьких майбутніх захисників України. Потім вони вас силоміць відведуть у справжній музей.

Музей українського війська та військової техніки дуже цікавий і віртуальна екскурсія по ньому насправді вражає. За це велика вдячність автору екскурсії – Андрію Сироватському. Нагадаємо, що ним вже створено віртуальну екскурсію у Художній музей у Луцьку. Сподіваємося, що на цьому він не зупиниться, бо на Волині багато хороших музеїв і більшість з них не мають віртуальних екскурсій.

А тепер, прямуйте з вулиці Шопена, шукайте будинок музею, заходьте і дивіться, тільки не заблукайте (слідкуйте за стрілками):

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 1243 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/9