Головна » 2018 » January » 10 » Запрошуємо до участі у #MuseumSelfieDay – 2018!
Запрошуємо до участі у #MuseumSelfieDay – 2018!

"Музейний простір України" нагадує: 17 січня 2018 року відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі. В Україні цьогоріч акція пройде вже вчетверте. У 2016-му році до Міжнародного дня музейного селфі долучалось близько 50 музеїв, у 2017-му - понад 60.

Для участі у флешмобі потрібно прийти до улюбленого чи ненависного музею, зробити "селфі" (фотопортрет власноруч) на фоні чи поруч з улюбленим експонатом та опублікувати його у Facebook, Twitter та Instagram із хештегом #MuseumSelfie та тегом того музею, де ви зробите фото.

До уваги відвідувачів: Згідно правил, якщо ваш улюблений музей чи галерея в середу, 17 січня 2018 року, матимуть вихідний день, селфі можна зробити на фоні будівлі музею або з корінцем вхідного квитка до музею. Відтак, плануючи візит, перевіряйте, чи ваш улюблений музей бере участь в акції.Також до флешмобу дозволяється долучатись з минулорічними фото.

До уваги музеїв: Якщо ваш музей планує брати участь у флешмобі, просимо Вас заявити про це на Ваших сторінках в Facebook в коментарях до цієї публікації або напишіть про оголошення на редакційну скриньку «Музейного простору»: [email protected]. Це дозволить зробити нам загальну базу музеїв та полегшить вибір вашим шанувальникам та відвідувачам.

Акція має два застереження:
- категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам;
- зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.

До участі у флеш-мобі вже зголосилися:
ДНІПРОПЕТРОВЩИНА
Дніпропетровський національний історичний музей імені Д.І.Яворницького
ЛУГАНЩИНА
- Лисичанський міський краєзнавчий музей

Джерело: "Музейний простір України"

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 629 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1