Головна » 2013 » April » 30 » Заходи Волинського краєзнавчого музею до Міжнародного дня музеїв.
Заходи Волинського краєзнавчого музею до Міжнародного дня музеїв.

Міжнародний день музеїв – 2013

Волинський краєзнавчий музей запрошує на святкові заходи

Музей волинської ікони
(м. Луцьк, вул. Ярощука, 5)
14 травня
14.00 год. – Виставка-презентація відреставрованих пам’яток XVIІ–XVIІІ ст. з колекції Музею волинської ікони.

Волинський краєзнавчий музей
(м. Луцьк, вул. Шопена, 20)
15 травня
з 10.00 год. – Четвертий музейний круглий стіл на тему «Музейна комунікація: теорія і практика».
14.00 год. – Відкриття виставки «Фундатори музейної справи на Волині. Друга половина ХХ століття» (до Міжнародного дня музеїв).
15-16 травня
з 10.00 год. Обласний семінар-практикум для директорів комунальних та народних музеїв на тему «Сучасні форми роботи музею із дітьми».
16 травня
12.00 год. – Підбиття підсумків та нагородження переможців Четвертої обласної рейтингової акції «Музейна подія року на Волині – 2012».
17 травня
з 10.00 до 14.00 год. День відкритих дверей:
10.00 – 14.00 год. – огляд експозицій Волинського краєзнавчого музею та виставок, тематичні екскурсії: «Фундатори музейної справи на Волині», «Природа волинського краю», «Волинь у минулому», «Пласт на Волині. Історія та сьогодення», «Традиційне вбрання волинян та поліщуків», «Леонід Неймарк. Графіка, акварельний живопис», «Врятовано для України», «Прихована історія: дослідження у Володимирі-Волинському 2010-2012», виставка живопису Аркадії Оленської-Петришин (США).
11.00 год. – екскурсія-казка «Ой весна-красна, що ти нам, веснонько, принесла?».
12.00 год. – етнографічна година «Головні убори волинян: різновиди та способи повязування» (практичне заняття).
13.00 год. – майстер-клас з лозоплетіння (проводить майстер Анатолій Лучко).
13.30 год. – музичне вітання з професійним святом «Молоді таланти Волині».
14.00 год. – урочиста академія.

Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського
(с. Затурці Локачинського району)
17 травня
з 10.00 до 14.00 год. День відкритих дверей
12.00 год. – Майстер-клас петриківського розпису (О.Деревич, м.Локачі)
14.00 год. – Зустрічі з меценатами Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського.

Художній музей
(м. Луцьк, вул. Кафедральна, 1а. Луцький замок)
18 травня
20.00 год. – Міжнародна культурно-мистецька акція «Ніч музеїв» під гаслом „Ніч на варті з Великими”.

Музей історії Луцького братства
(м. Луцьк, вул. Кондзелевича, 5)
з 16.00 до 21.00 год. День відкритих дверей
16.00 год. – презентація виставки «Загадки Старого Луцька: Кафедральна, 13 (за результатами археологічних досліджень в м. Луцьку по вул.Кафедральній, 13)»
21.00 год. – Міжнародна культурно-мистецька акція «Ніч музеїв» (інсценізоване дійство – «Урочисте посвячення в братчики»).
Кількість учасників заключної акції буде обмежена.

Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки
(с. Колодяжне Ковельського району)
з 10.00 до 15.00 год. День відкритих дверей
з 10.00 год. – робота Міжнародної наукової конференції «Леся Українка і національна література» (спільно з Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки)
12.00 год. – зустріч із заслуженою артисткою України Галиною Кажан.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1604 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0