Головна » 2013 » April » 3 » Володимир-Волинський музей відвідали туристи з Новосибірська.
Володимир-Волинський музей відвідали туристи з Новосибірська.

Про те, що Володимир-Волинський є привабливим містом для туристів підтверджує географія його гостей. Днями Володимир-Волинський історичний музей відвідали туристи з Новосибірська (Росія). Із захопленням оглядали музейні експозиції Олександр Курцевич та його син-другокласник Іван. Пан Олександр – за освітою інженер, але історія – його захоплення. Її він вивчає з шкільних років. З дитинства Олександр Іванович чув від дідуся родину історію про те, що їх прапрадід Марко Курцевич наприкінці 18 ст. проживав у Володимирі-Волинському. Після 1863 року – у час коли влада Російської імперії придушила повстання поляків, родина Курцевичів переїхала до Гродно (Білорусія). Згодом життєві шляхи завели Курцевичів аж до далекого Сибіру, де й народився Олександр, його син і донька. Ця історія дуже зворушлива, адже батько і син подолали кілька тисяч кілометрів, дістаючись літаком і поїздом до Володимира-Волинського, аби побачити місто, де жили їх пращури. Як кажуть, їх кликав голос крові.
Відвідувачам сподобався історичний музей і старовинне місто. Будемо сподіватися, що у ювілейний рік 1025-ліття Володимир-Волинський відвідає ще чимало туристів.

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 1415 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1