Головна » 2017 » February » 14 » Волинський краєзнавчий музей продовжує серію цікавих зустрічей на відзначення 146-ої річниці від дня народження Лесі Українки

Цього разу запрошуємо здійснити захопливу подорож яскравими моментами життя Лесі Українки, закарбованими у її фотопортретах і об’єднаними однією темою:
«Магія її обличчя…»

Медіа-екскурсія під такою назвою пропонується вашій увазі.

Розглядаючи фотопортрети однієї особи як єдину цілісність, ми можемо розгорнути вражаючі психологічні сюжети – своєрідні біографічні мініатюри. Вони різноманітні й неочікувані. В кожному своя фабула й інтрига, свої персонажі, свій детективний «нерв» і несподіваний ракурс.

За кожним із розглядуваних знімків Лесі Українки стоїть конкретна реальність – від побутових деталей і до закарбованих у кадрі рідкісних душевних переживань. Думається, сприймати їх можна до певної міри суб’єктивно. І лише в комплексному поєднанні таких суб’єктивних вражень із заглибленням у світ життєвих реалій і творчої спадщини можна прокласти шлях до пізнання таємин особистісного феномену письменниці.

Місце зустрічі:
вул. Шопена, 20.
Телефон для попереднього замовлення: 24-75-82

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 773 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2