Головна » 2017 » February » 19 » Виставку до третьої річниці Революції Гідності відкрито у Володимирі-Волинському

У Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відкрито виставку, присвячену третій річниці Революції Гідності. На ній експонуються предмети захисту (шоломи, протигази, маски) із Майдану Незалежності, особисті речі жителів Володимира-Волинського, які були учасниками подій на Майдані Незалежності у Києві, котрі відбувалися 20 лютого 2014 року. Ці речі передав музею патріот України Андрій Левчук , який був учасником тих подій, а нині захищає Україну в АТО.

На виставці також представлений державний прапор України із написом «Володимир-Волинський», який побував на Майдані у Києві.

Навіки залишаться у пам'яті людей волиняни, які загинули на Майдані Незалежності у Києві – Сергій Байдовський, Василь Мойсей, Іван Тарасюк, Едуард Гриневич, Олександр Бадера, Юрій Сидорчук, Віктор Хом'як. Їх фото також є на цій виставці.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей імені Омеляна Дверницького

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 878 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1