Головна » 2018 » January » 30 » Відтепер «Волинський Щит» і в обласному музеї
Відтепер «Волинський Щит» і в обласному музеї

Започаткований Волинським краєзнавчим музеєм проект «Наші Захисники» активно підтримує 14-а окрема механізована бригада, військовослужбовці якої не лише взяли участь у першому заході проекту, що стартував 18 січня, але й передають цікаві експонати. Завдяки сприянню військової частини у бібліотеці Волинського краєзнавчого музею відтепер можна ознайомитись із пресовим виданням 14-ї бригади – газетою «Волинський Щит».

Музейники будуть з гордістю розповідати про героїзм волинян, їхній внесок у захисті територіальної цілісності і державного суверенітету нашої Батьківщини. Газета «Волинський Щит» стане неодмінним помічником у популяризації бойових традицій українського війська. Волинський краєзнавчий музей вкотре дякує 14-й бригаді за співпрацю і цінні подарунки.

«Волинський Щит», 44700 м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська 265. Засновник: командир 14-ї окремої механізованої бригади, прес-служба військової частини. Тираж 700 примірників. Електронна пошта: pres_14@ukr.net; сторінка у Facebook: www.facebook.com/14ombr/

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 957 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.8/4