Головна » 2018 » January » 22 » Видано збірник матеріалів конференції, присвяченої 400-літтю Луцького братства
Видано збірник матеріалів конференції, присвяченої 400-літтю Луцького братства

Волинським краєзнавчим музеєм підготовлено і видано науковий збірник: Луцьке Хрестовоздвиженське братство – інституційний розвиток та місце в суспільному русі України та Білорусі: матеріали Міжнародної наукової конференції, присвяченої 400-літтю Луцького Хрестовоздвиженського братства, м. Луцьк, 28–29 вересня 2017 р./упоряд. О. Бірюліна, О. Карліна. – Луцьк, 2017. – 478 с., іл.

Науковий збірник складений за матеріалами Міжнародної наукової конференції «Луцьке Хрестовоздвиженське братство – інституційний розвиток та місце в суспільному русі України та Білорусі», присвяченої 400-літтю Луцького братства, яка відбулась 28 – 29 вересня 2017 року в Луцьку.

До збірника включені доповіді та повідомлення з історії Луцького Хрестовоздвиженського братства, братського руху ранньомодерної доби, діяльності братських організацій у XIX – на початку XXI ст.

Видання розраховане на істориків, мистецтвознавців, музейних співробітників, усіх, хто цікавиться історією України.

Незабаром відбудеться його презентація, про дату проведення якої буде повідомлено на наших сайтах.

Нині подаємо службову частину видання:

Переглядів: 505 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.6/5