Головна » 2015 » March » 27 » Великодня виставка у Торчинському музеї
Великодня виставка у Торчинському музеї

Наближається одне з найбільших християнських свят – Воскресіння Господнє. До цього величного дня працівники Торчинського народного історичного музею ім. Г.О.Гуртового підготували тематичну виставку.

На ній представлені великоднє деревце з різнобарвними писанками різної техніки виконання, доріжки, на вишивках яких зображено Вознесіння Ісуса Христа, картини на відповідну тему.

Працівники районного будинку школяра Гордійчук Ірина та Корельчук Ольга підготували писанкову композицію та ляльку-мотанку. Окрасою виставки є малюнки вихованців художньої студії «Чарівний пензлик», адже дитячі роботи виконані з щирим почуттям любові, теплоти. Дивлячись на них ще більше сповнюєшся віри в те, що скоро настане спокій, мир і щастя на Богом благословенній українській землі.

Джерело: Торчинський народний історичний музей ім. Г.О.Гуртового

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 922 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0