Головна » 2013 » Квітень » 19 » Великодні заходи Волинського краєзнавчого музею.
Великодні заходи Волинського краєзнавчого музею.
Волинський краєзнавчий музей на напередодні великого християнського свята Воскресіння Христового традиційно запрошує волинян та  гостей міста Луцька на цикл різноманітних заходів. Зокрема:

у Волинському краєзнавчому музеї:
-  робота школи писанкарства «Чарівний писачок» для учнів шкіл м. Луцька.
22-26 квітня   з 9.00 до 17.00 год.
тел. для замовлень:  24-23-58
-  підбиття підсумків та нагородження переможців Дев’ятнадцятого обласного конкурсу на кращу писанку Волині «Волинська писанка третього тисячоліття».
26 квітня о 12.00 год.
-  виставка робіт учасників Дев’ятнадцятого обласного конкурсу писанкарства «Волинська писанка ІІІ тисячоліття».
з 26 квітня
Протягом місяця:
- виставка «Релігійний живопис XVIII-XIX ст. з колекції Волинського краєзнавчого музею».

у Музеї волинської ікони:
-  відкриття «Виставки авторської кованої книги Романа Андрійовського «Страсті Христові» з Української академії друкарства (Львів)».
22 квітня о 14.00 год.
-  презентація книги-альбому «Музей Волинської ікони».
23 квітня о 14.00 год.
Протягом місяця:
-  виставка «Народна ікона XVII-XIX ст.»;
-  виставка «Ти не згасла зоре ясна». Історія Холмської Чудотворної ікони Богородиці у документах, листівках, фотографіях.

у Затурцівському меморіальному музеї
В’ячеслава Липинського:
-  робота «Школи писанкарства».
24 квітня-1 травня  з 9.00 до 16.00 год.
тел. для замовлень:  (03374) 9-74-84
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1020 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2