Головна » 2013 » April » 22 » В обласному музеї проведено екологічну годину до Міжнародного дня Землі.
В обласному музеї проведено екологічну годину до Міжнародного дня Землі.
22 квітня 2013 року в експозиційній залі відділу природи  Волинського краєзнавчого музею проведено екологічну годину до Міжнародного дня Землі.
В 2009 році Генеральна асамблея ООН оголосила Міжнародний день Матері-Землі, постановивши відзначати його 22 квітня.
День Землі відзначається більше, ніж у 140 країнах світу з метою об’єднати зусилля людей для захисту довкілля на планеті Земля, а отже і збереження життя. У цей день у різних країнах світу звучить Дзвін миру, відлитий із монет, зібраних дітьми всіх континентів, проходять різноманітні заходи на екологічну тематику: виставки, конкурси, прибирання території, насадження дерев тощо.
На заході було розгорнуто  фотовиставку, створену з нагоди відзначення Дня Землі. Гості музею переглянули фільм старшого наукового співробітника відділу природи Оксани Гаврилюк „Щоб Земля дихала”.

Учасниками екологічної години стали учні ЗОШ № 7, музейні працівники та активісти-екологи м.Луцька.
Також до дня Землі в обласному краєзнавчому музеї проведено день благоустрою та впорядковано клумби.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 909 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2