Головна » 2017 » February » 10 » У Волинському краєзнавчому музеї – «Біда навчить»
У Волинському краєзнавчому музеї – «Біда навчить»

Волинський краєзнавчий музей і Волинський академічний обласний театр ляльок запрошують дорослих і юних відвідувачів на літературно-мистецьку годину «Казка Лесі Українки «Біда навчить» в ілюстраціях українських художників». Захід відбудеться в рамках відзначення 146-ої річниці від дня народження Лесі Українки.

Головна тема музейної акції – знайомство з усіма виданнями казки «Біда навчить» крізь призму художницьких ілюстрацій. Саме вони, роботи українських художників В. Литвиненка, І. Козіної, П. Гулина, Є. Рудюк стануть експонатами нашої спеціальної виставки.

Окремим блоком будуть представлені ескізи костюмів вистави за мотивами тієї ж казки під назвою «Як горобець розуму шукав», виконані художником-оформлювачем ігрових ляльок Волинського академічного театру ляльок Олесею Іщук. Пані Олеся Іщук, почесний гість музею, особисто познайомить присутніх зі своїми роботами та процесом їх створення.

На захід запрошена також пані Надія Ковальчук, засновник і головний редактор видавництва «Сни старого дуба», котра презентує видання 2016 року, ілюстроване художницею Євгенією Рудюк.

І, нарешті, мистецькою сторінкою музейної зустрічі буде вистава Волинського академічного обласного театру ляльок «Як горобець розуму шукав» (режисер – Богданець Володимир Ілліч).

Захід проводиться за участі Літературно-меморіального музею Лесі Українки (с. Колодяжне Ковельського р-ну) та видавництва «Сни Старого Дуба».

Чекаємо Вас 15 лютого о 14.00 год. у приміщенні Волинського краєзнавчого музею (вул. Шопена, 20).

Телефон для довідок: 24 75 82

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 736 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.3/6