Головна » 2013 » April » 1 » У відділі природи Волинського краєзнавчого музею зустрічали птахів.
У відділі природи Волинського краєзнавчого музею зустрічали птахів.
    1 березня 2013 року у відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбувся дитячий ранок ,,Перше квітня – День зустрічі птахів” до Міжнародного дня птахів та Всеукраїнської операції ,,Птахи прилетіли!”.
   Птахи – окраса природи, невтомні крилаті захисники полів, лісів, луків, садів! Вони вражають нас дивовижним оперенням, неперевершеним співом, надзвичайно далекими перельотами, своєю відданістю рідному краю. Науці відомо понад 9000 видів птахів. Їх на Землі 100 мільярдів! Але чисельність і різноманітність пернатих друзів людини невпинно скорочується. Майже 50 відсотків птахів Європи знаходиться під загрозою зникнення. Першого квітня у багатьох країнах світу проводяться заходи, спрямовані на захист орнітофауни планети, а також екологічну освіту підростаючих поколінь, виготовлення штучних гніздівель, охорону місць гніздування та харчування птахів.

Учасники дитячого ранку – вихованці дитячого садочка №7 м.Луцька – познайомились із перелітними птахами Волинської області, навчилися розрізняти їх голоси та форми пташиних зграй, дізналися про народні традиції зустрічі птахів, послухали волинські казки та легенди про улюблених пернатих українського народу – лелеку, журавля, лебедя, ластівку та зозулю.

На заході експонувалась виставка – ,,Перше квітня – День птахів” та мультиплікаційний фільм ,,Про кота, Васю та мисливську катавасію” (Кіностудія ,,Білорусь-фільм”, 1981). Після перегляду якого, діти дали відповідь на питання: ,,Яке значення птахів у природі і житті людини?”.
   На згадку про відвідування музею діти отримали подарунки – паперових журавликів.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1125 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1