Головна » 2018 » January » 30 » У Нововолинському музеї вшанували пам’ять Героїв Крут (ФОТО, ВІДЕО)
У Нововолинському музеї вшанували пам’ять Героїв Крут (ФОТО, ВІДЕО)

29 січня в Україні вшановують пам'ять героїв бою під Крутами, який відбувся 100 років тому. Цій даті був присвячений тематичний захід у Нововолинському міському історичному музеї. У ньому взяли участь школярі гімназії та бібліотекарі міста.

Працівники музею Тетяна Марценюк та Ірина Ромашко здійснили екскурс в історичне минуле. Присутні переглянули кадри з документального фільму «Лист без конверта». Гімназисти читали патріотичні вірші.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих юнаків, котрі віддали свої молоді життя в ім'я волі рідного народу. Їхній подвиг – це символ нескореного духу нашої нації, героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї.

Джерело: Нововолинська міська рада

Відео Студії Телебачення Нововолинська:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 585 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0