Головна » 2013 » April » 22 » У Луцьку відкрито кімнату-музей Романа Скіри.
У Луцьку відкрито кімнату-музей Романа Скіри.
У Луцькій музичній школі №1 імені Фридерика Шопена відбувся вечір пам’яті фундатора цимбальної школи Волині Романа  Яковича Скіри, якому цими днями виповнилося б 80. У класі, де багато років працював відомий музикант, відкрили кімнату-музей.

У класі цимбал, де багато років викладав Роман Якович Скіра, нині навчається 9 маленьких цимбалістів. Про історію школи та видатного педагога вони дізнаватимуться зі стендів, на яких чорно-білі фотознімки. У кімнаті музеї – особисті речі Романа Скіри, рукописи, щоденники, нотна література. Чимало експонатів до музею передала дружина музиканта.

На вечорі пам’яті Романа Скіри звучали цимбали. У концерті взяли участь юні музиканти Луцьких музичних шкіл №1 та №3, вихованці Волинського державного  училища культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського. Усіх їх об’єднала любов до народної музики та величезна мрія – стати справжніми цимбалістами-професіоналами, такими, як був Вчитель з великої літери Роман Якович Скіра.

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 1138 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0